Telefon: +90(312) 395 13 42
İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1363.Sk. No:8 Ostim / ANKARA

Kurumsal


   Firmamız 1995 yılından beri faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Yılların tecrübesi ile hak ettiği yere gelerek adını en güvenilir firmalar arasına yazdırmıştır.


   Firmamız Severmak LTD. ŞTİ., iş makinalarının orijinal ve yan sanayi yedek parça üretimi ile yıllardır garantili hizmet vererek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bu güven sayesinde müşteri potansiyelini en yüksek seviyeye çıkarmanın haklı gururunu taşımakta ve adını tüm dünyaya duyurmaktadır. Hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini iki katına çıkaran Severmak LTD. ŞTİ., bu başarısı ile rakip tanımamaktadır.

   Severmak LTD. ŞTİ.; Caterpillar, Komatsu, Kawasaki, Hitachi iş makinalarının her türlü yedek parça üretimini garantili olarak yapmakta ve SSP markası ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Profesyonel bir kadro ile çalışan firmamızın tüm üretimleri garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Severmak LTD. ŞTİ. ürün yelpazesi hidrolik bom silindiri, şaft, makas, pivot şaft, yoke, egzoz, hidrolik boru, bilye yatağı, rot, pim başlıca olmak üzere binlerce çeşit üründen oluşmaktadır. Bunun yanı sıra ürettiği tüm aksamlarının özel imalatını ve revizyon işlerini de yapmaktadır.

   Firma olarak ürettiğimiz yedek parçalar, SSP markası altında genellikle Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerine ihraç edilmekte, aynı zamanda yurtiçi müşterilerimize de aynı kalitede hizmet ile sunulmaktadır.
Müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamızın ana hedefi kaliteden ödün vermeden uzun yıllar hizmet vermek ve SSP ürünlerini bir dünya markası haline getirmektir.  Amacımız müşterilerimizle bir defalık değil, daimi olarak çalışmak ve Severmak’ı vazgeçilmez bir tercih haline getirmektir. Bir firmadan beklediğiniz uygun fiyatlar, güven ve kaliteli hizmeti firmamızda bulacağınıza eminiz. İş makinalarınızın yedek parça ihtiyaçlarını rekabet etmesi güç fiyatlarla, garantili olarak karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.